CarOutlet — автомобільний аукціон

CarOutlet є однією з провідних онлайн-платформ в Європі для всіх учасників ринку вживаних легкових автомобілів і фургонів.


Ми розробили зручний онлайн-аукціон для того, щоб Ви могли в будь-який час з будь-якого місця максимально безпечно, зручно і вигідно для Вас, купувати якісні автомобілі безпосередньо у лізингових компаній і дилерів.

Наша мета - зробити процес продажу простим, безпечним і надійним для покупців і продавців. Максимально знизивши ризики для обох сторін, ми гарантуємо якість і надійність кожного продаваного на аукціоні автомобіля.

CarOutlet бере участь в кожному етапі аукціону, від допомоги з вибору автомобіля до доставки транспортного засобу покупцеві. Більш ніж 10-річний досвід продажу старих авто дозволив нам стати надійним посередником між покупцем і продавцем.

Автомобілі у відмінному технічному стані

Більшість автолюбителів купують автомобіль, спираючись на щирі запевнення продавця про оригінальність пробігу, ідеальному стані автомобіля і документів, що додаються.


Користуючись послугами компанії CarOutlet, Ви гарантовано купуєте автомобіль:
З достовірним пробігом і справжньою сервісної історією в єдиній електронній сервісній базі, що підтверджена запитом в будь-якому офіційному сервісному центрі.
Весь період експлуатації, обслуговується в Офіційних Сервісних Центрах, в яких всі технічні обслуговування проводилися точно за регламентом.
Європейської збірки і на момент покупки повністю відповідає Європейським нормам безпеки і технічного стану, що пройшов лінію діагностики що до допуску до експлуатації (крім битих лотів).
Чи не був у ДТП і не має прихованих дефектів (за винятком лотів, що продаються в аварійному стані).

Всі автомобілі, що доставляються CarOutlet, транспортуються виключно автовозами і повністю застраховані на всіх етапах доставки від будь-яких пошкоджень, що дозволяє гарантувати Вам повну відповідність спочатку заявленої дефектології (зафіксовані на фото потертості, подряпини, відколи й т.п.), до фактичного стану автомобіля при отриманні.

У разі невідповідності придбаного автомобіля опису на сайті аукціону (заявленим дефектів на фото і сервісною історією), CarOutlet гарантує фінансову компенсацію збитку.

Придбати автомобіль максимально дешево


Формування мінімальної ціни автомобілів на CarOutlet.eu гарантовано жорсткою конкуренцією між продавцями на аукціоні (7000 автомобілів в тиждень з усієї Європи), в результаті чого Ви отримуєте:
Автомобілі за мінімально можливою ціною
Абсолютну фінансову прозорість угоди на всіх етапах придбання авто
Можливість вибору зручної для Вас логістики (доставка до Вільнюса або на митницю в Україні)
Юридичну прозорість придбаного Вами авто (виключені помилки і фальсифікація в документах, номерах вузлів, агрегатів і кузова, всі можливі ризики на всіх етапах повністю застраховані)
Відсутність фінансових ризиків
Відсутність помилок і друкарських помилок при оформленні документації, що супроводжує авто на кожному етапі, тому що всі документи формуються автоматичною системою і виключають людський фактор (вам нічого не доведеться писати, заповнювати і побоюватися помилок)
Повну впевненість в точності формування кінцевої ціни до цента, починаючи з ціни виграного лота, закінчуючи вартістю доставки (включаючи суму регіонального та аукціонного зборів, ціни страховки і вартості транзитних номерів)

Легко і швидко придбати автомобіль без посередників


Самостійна участь в аукціоні CarOutlet.eu абсолютно безкоштовно, а за допомогою професійної команди аукціону, до того ж ще швидко, комфортно, надійно і вигідно, завдяки повному супроводу на кожному етапі аукціону, починаючи від допомоги з реєстрацією, закінчуючи доставкою на митний термінал в вашого міста оперативно придбаного авто.

Команда CarOutlet надає послуги:

Підбір - ми підберемо автомобіль у відмінному технічному стані з 7000 наявних, використовуючи експертні оцінки і сервісні історії, використовуючи бази інцидентів і т.д.
Купівля - персональний брокер надасть професійну допомогу в придбанні автомобіля за мінімальною ціною з прозорим ціноутворенням
Доставка - професійні логісти організують максимально швидку і дешеву доставку придбаного автомобіля автовозами CarOutlet. Забезпечать процес експертного контролю за станом Вашого автомобіля на всіх етапах транспортування з повною страховкою
Супровід - кваліфіковані менеджери нададуть покроковий фінансовий, документальний, митний та логістичний супровід угоди
Оформлення - підготуємо повний пакет супровідних документів
Розмитнення - зробимо митне оформлення вашого автомобіля за допомогою професійних декларантів
У разі невідповідності придбаного автомобіля опису на сайті аукціону (заявленим дефектам на фото і експертну грошову оцінку), забезпечимо фінансову компенсацію збитку
Надамо унікальну гарантію на відсутність прихованих дефектів силової установки і трансмісії. У разі виявлення прихованих дефектів, не зазначених в сервісній історії (приймається до розгляду діагностичний акт авторизованих С/Ц ЄЕС і на території ЄЕС), забезпечимо на Ваш вибір: фінансову компенсацію збитку, або придбання іншого автомобіля

Для отримання безкоштовної допомоги брокера і повного супроводу угоди менеджерами, досить внести на баланс вашого особистого кабінету депозит, і сума за послугу підбору автомобіля стягуватися не буде!

Менеджери CarOutlet


До участі в торгах менеджери CarOutlet:

Проінформують Вас про можливості, особливості та переваги придбання автомобіля на аукціоні CarOutlet
Компетентно дадуть відповідь на всі Ваші питання і обґрунтовано розвіють будь-які Ваші сумніви, що аукціон - це найпростіший, надійний, безпечний і вигідний спосіб придбання автомобіля
Допоможуть Вам детально розібратися у всіх нюансах, і Ви станете впевненим користувачем аукціону, незалежно від Вашого нинішнього рівня навичок роботи з аукціонами
Нададуть самостійному користувачеві інформацію, що дозволяє не зробити поширених помилок в зв'язку з відсутністю досвіду роботи на аукціонах
Проконсультують по будь-яких питаннях придбання авто на аукціоні, як зареєстрованого користувача, так і будь-якого його представника (помічника, посередника, родича, приятеля і т.п.)
Розкажуть про конкурентні переваги нашого аукціону в порівнянні з іншими аукціонами
Нададуть інформаційну та консультативну допомогу в частині прав, способів гарантій і захисту інтересів користувачів, що бажають придбати транспортний засіб через аукціон

Персональний брокер CarOutlet


1. Зорієнтує за ставками, надавши наступну інформацію:

Очікуваною ціною продавця
Наявності ставок на всі лоти, що цікавлять Вас
Величиною ставок на класичному аукціоні і на паралельних аукціонних ресурсах

2. Чи надасть вам доступ до більшої кількості лотів на аукціоні CarOutlet і вкаже лоти на які ставок немає

3. Чи надасть вам можливість ставити ставки одночасно на необмежену кількість лотів, гарантуючи при цьому відсутність ризику виграшу Вами більше 1 лота

4. Виключити всі ваші ризики, пов'язані з відсутністю у Вас досвіду покупки автомобіля з аукціону

Виключить випадковий виграш непотрібного автомобіля, безпомилково визначивши комплектацію, тип приводу, кпп, і інші параметри автомобіля що цікавить Вас
Виключить фінансові ризики, проаналізує наявні пошкодження кузову і порекомендує величину ставки, що компенсує вартість їх усунення
Дасть оцінку спливаючими на приладовій панелі індикаторам і інформаційним датчикам, з'ясувавши причину їх виникнення з сервісної історії та історії інцидентів
Поділиться професійною думкою про вибрані вами лоти, а при необхідності кваліфіковано порадить більш цікаві і вигідні альтернативні варіанти, повідомивши ціни проданих раніше лотів
Вкаже оптимальні дати для покупки вашої моделі за мінімально можливою ціною, володіючи прогнозом коливання цін найближчих днів (виходячи з балансу «попит / пропозиція»)
Надасть можливість у вашому особистому кабінеті, відразу після оплати виграного автомобіля, виставити автомобіль на продаж за вигідною для Вас ціною. За час транспортування автомобіля від продавця на нашу стоянку в Вільнюс, Ви зможете його продати (в +500) і тут же придбати інший, не доставляючи автомобіль в Україну

5. Чи надасть:

Історію технічного обслуговування: як (фільтра, масла, ремені, колодки і інші витратні матеріали) і коли змінювалися, період їх заміни, а також вартість всіх майбутніх обслуговувань на СТО
Експертні оцінки із зазначенням всіх кузовних і салонних нюансів, технічного стану, справності і стані АКБ,% зносу гуми (залишок протектора в мм) і іншу інформацію про автомобіль

Найвигідніша доставка і оформлення

Професійна логістична служба CarOutlet організовує максимально швидку і дешеву доставку купленого автомобіля автовозами CarOutlet.


Забезпечить процес експертного контролю за станом Вашого автомобіля на всіх етапах транспортування з повною страховкою.

Доставка автомобілів в Вільнюс або Укрїну відповідно до замовлення клієнта, здійснюється логістичної службою CarOutlet, що складається з диспетчерської служби з багаторічним досвідом організації транспортування автомобілів по всій Європі і водіїв-професіоналів.

Оперативність доставки забезпечується грамотним планованим маршрутом слідування автовозу з мінімальною кількістю пунктів, що уповільнюють рух.

Надійність і безпека процесу транспортування автомобілів забезпечується повним страхуванням і професіоналізмом водіїв, які знають всі тонкощі транспортування автомобілів на будь-яких типах автовозів.

Претензії по невідповідності отриманого автомобіля опису на сайті аукціону (заявленим дефектам на фото і експертної грошової оцінки) приймаються службою логістики відповідно до Загальних умов.

Логістична служба CarOutlet
+370-690-61-000 (Viber)
logistic@caroutlet.eu

Депозит


Розмір депозиту становить 500 євро.

Звертаємо особливу увагу, що депозит:

Не є оплатою за послуги, тому що депозит в повному обсязі увійде до вартості виграного авто

Не є заставою, тому що вивести депозит можна в повному обсязі на першу Вашу вимогу без пояснення причин

Щоб внести депозит і отримувати в безкоштовну допомогу брокера і повного супроводу угоди менеджерами:

Натисніть на своє ім'я в особистому кабінеті на аукціоні CarOutlet.eu

У закладці "Баланс", натиснувши кнопку "Внести депозит" скачайте документ «Рахунок-проформи»

Роздрукуйте в одному екземплярі документ

Проведіть оплату, згідно «Рахунок-проформи» в будь-якому зручному для Вас банку (при собі мати паспорт)

Для початку надання послуги - відразу після оплати, надішліть нам на Viber або на info@caroutlet.com.ua фотографію (копію або скан) платіжного документа (чека), і ми приступимо до покупки авто.

Митне оформлення

Професійна митна служба CarOutlet організовує максимально швидке, комфортне і безпомилкове митне оформлення придбаного автомобіля.

Відсутність помилок і друкарських помилок при оформленні документації, (рахунків, супроводжуючої документації на кожному етапі логістики, експортних декларацій і закінчуючи митним оформленням) забезпечується автоматичним формуванням документів системою, яка виключає людський фактор (вам нічого не доведеться писати і заповнювати).

Оформлення митних документів, з якими автомобіль прибуває на митний термінал в Україні, починається в Вільнюсі, а закінчується на митному терміналі в Вашому місті.

Митне оформлення вашого автомобіля здійснюється службою митного оформлення CarOutlet, що складається з професійних декларантів та митних брокерів з багаторічним досвідом роботи.

Ми завжди будемо раді допомогти Вам у виборі вашого автомобіля.

З повагою команда CarOutlet.